Een positief klimaat op school.

Gemiddelde
beoordeling

8.9

Omgaan met lastig gedrag

In het kort

Wat doe je als je betrokken bent in een moeilijke situatie? Hoe bewaar je de rust? In de cursus ‘Omgaan met lastig gedrag’ leer jij hoe je in een situatie waarbij de emoties hoog oplopen het beste kunt handelen.

Voor wie

Deze cursus is bestemd voor OOP’ers die graag willen leren hoe je lastig gedrag kunt voorkomen of verminderen. Met als resultaat: Meer zelfvertrouwen en een positief klimaat in de school!

De resultaten

✓ Je leert meer over jezelf door te kijken naar hoe je handelt in lastige situaties. ✓ Je leert te reageren vanuit je eigen kracht en autonomie. ✓ Jij leert op een professionele manier respectvol omgaan met lastige personen/situaties en hoe je zo’n situatie kunt ombuigen.

Ontwikkeling waar je morgen mee verder kunt.

September geeft trainingen en coaching op scholen door heel Nederland. Wij helpen jou of jouw team te ontwikkelen op een manier die past. Geen standaardopleiding, maar praktijkgerichte trainingen waar je morgen mee verder kunt. We richten ons daarbij vooral op alles dat al wél werkt: altijd een positieve benadering, met aandacht voor het individu.

Vraag vrijblijvend een offerte of brochure aan

Benieuwd naar de ontwikkelmogelijkheden van jouw team? Vul dan vrijblijvend onderstaand formulier in. We nemen binnen 2 dagen contact met je op.

Op deze scholen bezorgden wij al groeigeluk

Gerelateerde trainingen